Hakkımızda

Hakkımızda

Finans Zone, sürdürülebilir finansal büyümeyi amaçlayan kobilere, baştan sona tasarlanmış, akıllı finansal çözümler sunan bir şirkettir.

Hızla gelişen teknoloji sayesinde artan rekabet ve Covid-19 sonrası yeni ticaret dünyasında artan belirsizlik ortamında, şirketlerin alacak yönetimini ve finansal kaslarını güçlendirmek amacıyla çalışıyoruz. Ticari Alacak Sigortası, Kefalet Sigortası, Uluslararası Ticaretin Finansmanı ve Finansal Danışmanlık alanlarında geliştirdiğimiz akıllı çözümlerimiz ile, müşterilerimizin sadece yurt içinde değil, uluslararası pazarlarda da güçlü birer oyuncu olmasını sağlıyoruz. 

Finans Zone , Özgür Şivan Şahinoğlu tarafından, bankacılık, finans ve sigorta şirketlerindeki toplam 25 yılın üzerinde bir tecrübenin ve uzmanlığın ardından; 2017 yılında kuruldu. FinansZone, Türkiye ve Birleşik Krallık’ta hizmet veren bir şirket olup, dünya çapındaki iş birlikleri ve çözüm ortakları sayesinde, müşterilerine dış pazarlarda büyüme ve globaldeki yenilikleri ve trendleri takip etme imkanı sağlıyor. 

Daha fazla bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçin.

Vizyonumuz

Türkiye’de faaliyet gösteren kobilerin, yut içi ticaretlerini güvenle yapmasını, uluslararası ticaret ile tanışmasını sağlamak ve büyüme yolculuklarında onları desteklemek.

Görevimiz

Müşterilerimizin mali yapılarını güçlendirmek ve cirolarını risksiz bir şekilde arttırarak onlara ölçülebilir değer yaratmak.

Kobiler İçin Yenilikçi Çözümlerimiz

Teminat Desteği Sağlıyoruz

Kobilerin yurt içi ve yurt dışı teminat mektubu ihtiyaçları için alternatif yenilikçi ürünler sunuyoruz.

Satışlarınızı Büyütüyoruz

Kobilerin yurt içi ve ihracat ticaret hacmini birlikte güvenle risksiz bir şekilde arttırıyoruz

Rekabet Gücünüzü Arttırıyoruz

Kobilerin alıcıları ile risksiz bir şekilde açık hesap ve vadeli çalışabilme fırsatı yaratıyoruz

Korumamız Altındasınız

Kobilerin tahsil edilemeyen alacakları için endişe etmesini önlüyoruz; üstelik alıcı hangi ülkede olursa olsun!

Yeni Pazarlara Güvenle Açılmanızı Sağlıyoruz

Kobilerin ihracat dahil yeni pazarlara güvenle açılmasına imkan yaratıyoruz

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Finans Zone Ticaret Hattı bültenine ücretsiz bir şekilde kaydolarak özel içerikleri ve güncellemeleri e-posta yolu ile herkesten önce alma fırsatı yakalayın.